top of page
DÜNYA MOTOKROS ŞAMPİYONASI I MXGP OF TURKEY 
Digital Services, 2018 ve 2019 Dünya Motokros Şampiyonası organizasyonu kapsamında,  Türkiye Motosiklet Federasyonu ve Afyonkarahisar Belediyesi'ne hizmet vermektedir. Organizasyon kapsamında;  yarışlar için gelen takımların alandaki yerleşimleri, pilotlar ve takımlarla ilişkiler, konaklama ve yerel ihtiyaçlar, sportif alandaki ses-sahne-ışık organizasyonları, organizasyon öncesi ve sonrası basın toplantıları organizasyonu, yerel ve uluslararası medya yönetimi, ana yayın yönetimi, sportif alanın güvenlik ve teknolojik ihtiyaçları gibi süreçler tarafımızdan yönetilmektedir. 
Yarışlarla eş zamanlı düzenlenen AFYON MOTOFEST organizasyonunun da tüm alan yönetimi, sahne-kulis ilişkileri, seyircilerin ve sponsorların ihtiyaçlarının tedarik süreçleri, güvenlik, yerel ve ulusal ilişki yönetimi de ACTAMEDYA ile Digital Services tarafından yürütülmektedir.  
Digital Services serve Turkish Motocycle Federation (TMF) and Afyonkarahisar Municipality within the scope of the World Motocross Championship organization held in Afyonkarahisar in 2018 and 2019.
Services provided within this scope;  such as the placement of the teams coming for the races in the field, relations with the pilots and teams, accommodation and local needs, sound-stage-light organizations in the sports field, local and international media management,  press conferences, host broadcast operations, security and environment of the sports field.
In the organization of AFYON MOTOFEST, which is organized simultaneously with the races, all field management, scene-backstage relations, supply processes of the needs of the audience and sponsors, security, local and national relationship management are also carried out by ACTAMEDYA and Digital Services.

EUROLEAGUE FINAL 2017/ ISTANBUL - ULUSLARARASI YAYIN MERKEZİ -  IBC AND CABLING SERVICES

Türkiye'de yayıncılık alanında çok sayıda ilke imza atan ve başarılı projelerle takdir toplayan ACTAMEDYA and Digital Services, Euroleague Final Four organizasyonunda da yapısal kablolama ve Uluslararası Yayın Merkezi (IBC) kurulumunda organizasyonun tercih ettiği firma oldu.

ACTAMEDYA and Digital Services, having realized many advances in Turkish broadcasting sector, has become the choice of the organisation for Euroleague Final Four infrastructural cabling services and International Broadcasting Centre (IBC) set up.

f4-5_34_8105402.jpg
bottom of page