top of page

Digital Services Hakkında 

   Digital Services, sürükleyici görselleştirme için yenilikçi çözümler üreten,

   Video, Ses, Müzik, Animasyon ve Işık teknolojilerini etkileyici sunumlar için birleştiren, 

   Zarif, Etkili, Yenilikçi ve klasik yöntemlerle ortak çalışma alanları inşa eden bir yazılım ve görselleştirme şirketidir. 

   Şirketimiz, 2D ve 3D projeksiyon ile üretilen sürükleyici ortamlara, video ve deneyimsel projelere kadar unutulmaz deneyimler tasarlamak için teknolojiyi bütün bileşenleriyle kullanmaya odaklanmıştır. 

   Sanat, ses ve dijital ustalıkla bir araya gelen ekibimiz, fiziksel mekanları heyecan ve ilham veren büyülü etkinliklere dönüştürüyor. 

   İş ortaklarımıza, Dijital Tasarım, İçerik Zenginleştirme, Teknik Alt Yapı, Yayın ve Yapım, Müzecikilik, Fuar Tanıtım ve Sergileme Teknolojileri ile her türlü Organizasyon Yönetimi alanlarında çözümler sunuyoruz. . 

   Yayın, organizasyon, grafik ve tasarım, görselleştirme ve dijital teknolojilerde yerel, ulusal ve uluslararası çok sayıda organizasyonun tecrübesi Digital Services çatısı altında sizlere buluşuyor. 

About Digital Services 

Digital Services creates innovative solutions for immersive visualization. 
Digital Services, it combines Video, Audio, Music, Animation and Light technologies for impressive presentations.

Our company legant, effective, innovative and classic
creates effective and impressive visualizations.

Our company focuses on all components of technology to design unforgettable experiences with a combination of video, sound and light, from environments created with 2D and 3D projections.

 

We offer solutions to our business partners in Digital Design, Content Enrichment, Technical Infrastructure, Broadcasting and Production, Museology, Fair Promotion and Display Technologies and all kinds of Organization Management. 

The experience of many local, national and international organizations in broadcasting, organization, graphics and design, visualization and digital technologies meet under the umbrella of Digital Services.

PROJELERİMİZDEN ÖRNEKLER
digitalserviceslogo_edited.png

 Spor Türkiye Mobil Yayın Platformu

Türkiye'deki spor branşlarının mobil-internet tv veya IP platformlardan yayını, hibrit TV desteği ile TV kanallarından izleyiciye ulaştırılması için tasarlanmıştır.  Uzak noktalardan aynı anda yüzlerce futbol, basketbol, voleybol veya her türlü branşın yayını amacıyla hazırlanmıştır. 

Proje Spor Bakanlığı'na sunulmuştur. 

 Sport in Turkey - Mobile Broadcast Platform 

The project mobile-TV or Internet broadcast of the sport in Turkey IP platform is designed to be conveyed to viewers of TV channels with support for hybrid TV. It is prepared for the purpose of broadcasting hundreds of football, basketball, volleyball or all kinds of branches at the same time from distant points.

The project was submitted to the Ministry of Sports.

Günlük Yaşam Ekranı​

Tekfur Sarayı Projesi kapsamında, 3 ayrı ekranın tek bir dokunmatik ekranla yönetilmesi projesidir. 

Yüksek çözünürlüklü grafiklerin birbiriyle eşleşmesi ve 3 ekranın tek bir kontrol panelinden yönetilmesini sağlayan bir teknik alt yapı kullanılmıştır. 

                                                                                     

                                                                                      Daily Life Screen

 

It is a project to manage 3 different screens with a single touch screen within the scope of Tekfur Palace Project.

A technical infrastructure was used to match high resolution graphics and manage 3 displays from a single control panel.

digitalserviceslogo_edited.png
digitalserviceslogo_edited.png

 Türksat 5A-5B İmza Töreni

 Türksat 5A ve 5B uydularının imza törenindeLED ekranlar ve içerikte kullanılan uydu animasyonu...

Digital Services, içerik ve teknik alt yapı yönetiminde anahtar teslim projeler üretmektedir. 

                    Türksat 5A-5B Signing Ceremony

 

During the signature ceremony of the Turksat 5A and 5B satellites, LED screens and satellite animation used in the content ...

Digital Services produces turnkey projects in content and technical infrastructure management.

 MXGP of Turkey I Dünya Motokros Şampiyonası 2018 and 2019

 MXGP of Turkey (Dünya Motokros Şampiyonası) organizasyonu; Uluslararası Motosiklet Federasyonu (FIM), Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF), Afyonkarahisar Belediyesi işbirliğiyle düzenlenmekte ve Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleştirilmektedir.

ACTAMEDYA, ACTABİLİŞİM, ACTADİJİTAL ve DIGITAL SERVICES organizasyonun kurumsal kimlik, tanıtım, canlı yayın organizasyonu, festival ve sportif karşılaşmanın saha yönetimi, medya ve halkla ilişkiler yönetimi, interaktif ve sosyal medya uygulamalarını  yürütmektedir. 

MXGP of Turkey I World Motocross Championship 2018 and 2019

Turkey MXGP (World Motocross Championship) organization; International Motorcycle Federation (FIM), Turkey Motorcycle Federation (TMF), is organized under the auspices of the presidency and carried out together with the Municipality of Afyonkarahisar.

ACTAMEDYA, ACTABİLİŞİM, ACTADIGITAL and DIGITAL SERVICES of this organization;
corporate identity, advertising, live broadcast, international relations, festivals and sports events field management, media and public relations management, MXGP engages Turkey's interactive and social media applications.

 Federasyonlar.COM I TV

 "Diğer Sporların Adresi (!)" sloganıyla, 2009 yılında yayına başlayan federayonlar.com, çağın değişen teknolojisiyle FederasyonlarTV olarak yayına geçmiştir. 

İnternet ve Mobil platformda 2012 itibariyle yayın yapan televizyon, Futbol, Basketbol ve Voleybol dışındaki tüm branşlardan özet görüntüler ve canlı yayın alt yapısı sağlamıştır. 

ACTAMEDYA'nın projesi, 2009-2013 yılları arasında yayın yapmış ve geçici süreyle durdurulmuştur. 

Federations.COM I TV

 

With the slogan of "The Address of Other Sports (!)", Federationslar.com started broadcasting in 2009 as FederationsTV with the changing technology of the age.

 

Broadcasting on the Internet and Mobile platform as of 2012, television provided summary images and live broadcast infrastructure from all branches except Football, Basketball and Volleyball.

 

ACTAMEDYA's project was published between 2009 and 2013 and was temporarily suspended.

digitalserviceslogo_edited.png

 THY Captain Dergisi

 Türk Hava Yolları'nın spor sponsorlukları kapsamında, "Havayollarının Kaptanı, Sporun da Kaptanı" sloganıyla Türkiye'nin spor elçisi olması ve sportif lobisine katkıda bulunması amacıyla önerilmiştir.

2011 yılında dönemin yöneticilerine sunulmuş, proje olarak kalmıştır. 

Uluslararası sponsorluklardan maksimum fayda alınması ve ülkemizin tanıtımına katkı sağlanması hedeflenmiştir. 

digitalserviceslogo_edited.png
digitalserviceslogo_edited.png

 Velocity YHT Dergisi

 Türkiye'nin Yüksek Hızlı Tren (YHT) atılımları kapsamında 2011 yılında Ulaştırma Bakanlığı ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları için 'Velocity' isimli dergi projesi hazırlanmıştır. 

 

Proje, ilgililere video ve örnek formatla sunulmuştur. 

MÜŞTERİLERİMİZDEN...

bottom of page